MANİSA
1’inci Lig’de 5 maçtır galibiyete hasret kalıp son deplasmanda düşme çizgisindeki Kemer Travesti Ümraniyespor’a 3 2 yenilen Manisa Futbol Kulübü’nde teknik yönetici Osman Zeki Korkmaz’la yollar ayrıldı Lider Mevlüt Aktan Korkmaz’a kulübe vermiş olduğu emeklerden ötürü Konya Travesti teşekkür ederek vedalaştı Lider Aktan genç teknik adama çiçek takdim etti Korkmaz ve grubuna bundan sonraki mesleklerinde muvaffakiyetler dileyen Lider Aktan Bu biçim istanbul Travestileri vedalar zordur lakin futbolda maalesef bunlar var Osman Zeki Korkmaz hocamız birlikte ahenk içerisinde çalıştığımız sevdiğimiz bir isim Bazen olmayınca olmuyor ve ayrılık Anadolu Yakası Travestileri kaçınılmaz oluyor Kıymetli Osman Zeki Korkmaz hocamıza ve grubuna bizlere verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyoruz dedi
Ligde Play Off sınırının dışına çıkan Manisa Ataşehir Travestileri FK’da yeni teknik yönetici arayışları başladı